Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2017, 01:52   #109
Azrael1022
 
Azrael1022's Avatar
 
Reputacja: 1 Azrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputację
-Czy mamy jakieś informacje o lokacji z której te dupki nas ostrzelały? Wiemy dokąd się później udali? Są poszlaki wskazujące, że najechali na ajdika, ale wolę być pewny w 100%, że bateria samobieżnych wyrzutni rakietowych nie zrobi nam podobnego numeru w przyszłości. Mogą chwilowo nie mieć amunicji, ale to szybko można zmienić. Trzeba dobrać się im do dupy. Takie wyrzutnie nie mogą się zapaść pod ziemię, trzeba je wyśledzić i zniszczyć.

Chris zrobił krótką przerwę. Był zmęczony, ranny i wkurwiony. A to nie było dobre połączenie, o czym za niedługo przekonają się Istwy.

-Musimy się ugadać z Lazerhawks. Porządne chłopaki, swoich nie ruszą. Tylko nie wiem, czy jest sens grać kartą „przyłączcie się do nas, będziecie mogli się zemścić”. Zdrada u najmitów to chleb powszedni, więc to ich nie ruszy. Po prostu ich wynajmijmy, przebijając jakąkolwiek ofertę. I razem ruszymy na Amaros. Dupiszcze zaciąga coraz to nowe oddziały, my też powinniśmy.

Kolejna pauza na łyk wody. Smakowała żelazem i mułem rzecznym.

-Potrzebne nam dane. Dokładny skan okolic, w których będziemy działali. Pax Behemoth powinien mieć wystarczająco dobre skanery. Interesują mnie budynki z szczególnie te najbardziej charakterystyczne, poziom wiszących kabli, ludność, teren wokół, drogi, jak wysokie drzewa tam rosną, w którą stronę otwierają się drzwi i okna w newralgicznych obiektach. Również nawierzchnia – z czego są wykonane drogi, a z czego chodniki. Czy ziemia jest kamienista, czy błotnista. Jeżeli to drugie to jak mokra.

-Walimy do tej wiochy jak najszybciej. Transport Walkirią, razem z Chimerą, o ile da radę z siłą nośną. Jedni wyskakują wcześniej i jadą drogą na motorach aby zająć dobre pozycje w kluczowych miejscach, tam gdzie może być walizka i właścicielka. Chimerę można umieścić w pobliżu centrum. Solidne wsparcie ogniowe zawsze się przyda. Pozostali w Walkirii działają jako Quick Reaction Force, mogą zjechać szybką liną tam, gdzie będą potrzebni.
-I jeszcze jedno. Pilot Walkirii. Trzeba z nim porozmawiać, ustalić uzbrojenie, podać ile ważymy z ekwipunkiem, dogadać komunikację. Przekazać z jakiego koloru trackerów korzystamy, z jakich smugaczy, jakie światło chemiczne stawiamy przy rannych a jakim oznaczamy cele do likwidacji. Ustalmy też nazewnictwo charakterystycznych obiektów, żebyśmy się rozumieli, bo z ziemi wszystko wygląda inaczej niż z powietrza a wzywając Close Air Support nie chcę ryzykować, że dostanę przypadkowo w łeb tysiącfuntową bombą o korygowanej trajektorii.


Zapowiadała się precyzyjna akcja. A przeciwnik z pewnością tam się pojawi i będzie chciał być jak najwcześniej, aby zająć lepszą pozycję i uderzyć znienacka. Przynajmniej Chris by tak zrobił.

-Sprzęcior wspólny do podziału na sekcje, oprócz klasycznych zestawów pierwszej pomocy i ładunków wybuchowych, będzie zawierał znaczniki laserowe i diody ze światłem chemicznym – widzialnym i dostrzegalnym tylko w nokto.
Jak dostaniemy dane z Pax, można zacząć planować dokładniejsze scenariusze. Ale to pewnie zrobimy już w drodze.
 
Azrael1022 jest offline