Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2017, 17:20   #4
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Ogólnie to nie chodzi mi nawet o naprawdę wielki kryzys w stylu wojna etc, jestem ciekaw jak każdy z nas poradziłby sobie z 48-72h brakiem prądu i wody


Hej Zombie... ty chyba kojarzysz lepiej medyczne użycie różnych ziółek... napisałabyś coś więcej na ten temat?

Bo obstawiam wielu wie że wyciąg z kory wierzby to naturalny oryginał aspiryny ale wątpię czy ktokolwiek wie jak by go przygotować


Co do tego jak rozleniwieni jesteśmy... heh w moim pierwszym aucie sam zrobiłem układ hamulcowy, wymieniałem resory i sporo robiłem przy układzie zasilania w obecnym jeszcze nie doszedłem jak tę plastikowa pokrywę na silniku zdjąć żeby stan świec sprawdzić XD

Ponoć nowe rozwiązania w meblach IKEA - https://www.dezeen.com/2017/03/06/ik...quiring-tools/ są podyktowane tym że millenialsi uważali że składanie mebli ikea z użyciem narzędzi jest za skomplikowane
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem