Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2017, 12:44   #141
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Przywołali ją do stołu, choć wolałaby dalej przyjaźnić się z Karą. Ale Keiko przywykła do tego, ze to starsi decydują. Więc przyszła, choć pojawiała się jej jeszcze jedna myśl – wcześniej inni byli starsi i decydowali, ale teraz, z każdą chwilą coraz bardziej, to ona stawała się Starsza. Teraz ona mogła decydować. Nikt nie mógł jej ukarać. To było miłe uczucie. Za to ona.. mogła karać innych. I nagradzać. Teraz ona będzie Aną.

Spojrzała na JPM, kiedy wstał. Miecz w jego dłoni odbijał refleksy ognia, błyszczał i migotał. Patrzyła zafascynowana. Lubiła migotanie. Przeoczyła moment, kiedy zwrócił się do niej. O coś pytał. Cofnęła się o kilka chwil i odtworzyła jego słowa. „Dołączysz do mnie?” Chodziło o seks? Lubiła go, ale nie chciała teraz seksu. Ten miecz musiał znaczyć coś innego.
- Doprecyzuj – poprosiła.
Wydawało się, że kilka osób wstrzymało oddech, jednak Marco zareagował całkiem spokojnie.
- Ja i moi przyjaciele idziemy na wojnę, Keiko. Chciałbym żebyś poszła z nami i żebyśmy nie musieli się rozstawać.
- Nie chcę się rozstawać
- zapewniła go, szczerze, bo Keiko zawsze mówiła to, co myslała. Sięgnęła do swoich doświadczeń - Czy to bedzie wojna z zombie?
- Owszem.
- odparł Kapłan, delikatnie dotykając jej policzka - oraz tymi, którzy nas dręczyli w laboratoriach. Jeśli oni sami nie zmienili się w zombie.
- W porządku
- odpowiedziała Keiko, tracąc zainteresowanie tematem.

Jedzenie na stołach ciągle nie wyglądało na nowe. Miała jeszcze ser w śniadaniówce z helikoptera. Ana zawsze mówiła, ze regularne posiłki są ważne. Keiko wstała i poszła do sali starego szpitala.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline