Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2017, 09:15   #81
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Po dniu nudy i czekania w napięciu grupa była wreszcie razem. Harvek załatwił co jego i przedstawił reszcie swój plan. Moira nie widziała większego sensu w ukrywaniu jeńców w mieście; no chyba że Harvek chciał otworzyć portal, do czego się nie przyznał. Z drugiej strony duża grupa zostałaby łatwo wytropiona; może szybciej nim zdołaliby dotrzeć do bezpiecznej wieży.

- Lepiej jak ja dołączę do końskiej grupy. Jestem dobry jeźdźcem; w stadzie może być mój ogier, może uda się je zagonić tak, by wszystkie poszły za nim - rzekła. Nie dodała, że konie po ciemku nie widzą i cały plan jest palcem na wodzie pisany, ale cóż - jej potrzebny był tylko Ganimedes; reszta zwierząt i tak wcześniej czy później zawróci pewnie w stronę światła.
 
Sayane jest offline