Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2017, 20:33   #27
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Po pierwsze trzeba się cieszyć, że o nas pamiętają, że mamy się czym chwalić w świecie.

Po drugie Netflix to pieniądze, więc budżet powinien być spory. Oczywiście to nie jest gwarancja jakości, ale pamiętajmy że każdy serial tworzą zupełnie różni ludzie na zlecenie Netflixa, więc to normalne, że są i dobre i złe seriale.

Po trzecie Bagiński to raczej klasa, więc jakość powinna być dobra i dobrze, że ktoś rodzimy czuwa nad produkcją. Też wydaje mi się, że saga jest zbyt obszerna na pierwszy ogień i zaczną od odpowiadań. Wątpię żeby sięgnęli po jakiś całkowicie nowy materiał autorski.

I tyle jeśli chodzi o rzeczy oczywiste. Nie wiem czemu Elba miałby być dobrym Geraltem? Nie wystarczy, że jest już Rolandem? (swoją drogą Stephen King zachwycony trailerami raczej nie jest - ja też, ale dobra bo offtop).

Mads Mikkelsen (imo) byłby lepszym wyborem na Białego Wilka.



Jeśli zaś chodzi o rasizm to jest to codzienność w książkach, grach, więc nie ma co czarować że temat nie istnieje, ale nie powinien on grać pierwszych skrzypiec. Ludzie nienawidzą nieludzi, ale Geralt także jest mutantem i dla wielu z nich jest on nawet gorszy, więc pominąć sprawę całkowicie byłoby błędem. Na temat rasizmu w filmie światowym się nie wypowiadam bo to temat rzeka.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem