Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2017, 13:07   #5076
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Dzięki wszystkim za grę. Dzięki za niezapomniane chwile frajdy, kiedy kładłem się spać myśląc co będzie jutro napisane w wątku. Teoria, że dobra sesja powinna być jak dobry serial, na którego odcinek czeka się z niecierpliwością w tym przypadku w pełni oddaje wrażenia, jakie w czasie tej sesji miałem. Będę długo pamiętał prowadzącego, jak i graczy i ich postaci które stworzyli. Na pewno długo zachowam w pamięci duo szlachciców, twardego jak kowadło Kriegera, milusią drowkę, perwersyjną Eresz...to była bardzo dobra sesja biorąc pod uwagę, że części kreacji nie sposób było i nie sposób będzie zapomnieć.
Również kreacje Mistrza Podziemi będę długo pamiętał. Skorpioliszek, czy zwierzo-ludzie z Tanaroa do dziś męczą mój umysł w poszukiwaniu źródeł inspiracji dla owych motywów.

Clutt - Gratuluję awansu i życzę wielu sukcesów na nowym stanowisku. Mam nadzieję, że kiedyś uda się ponownie razem zagrać, w tym czy innym czasie i miejscu. Nie zapytam o wiele niedokończonych wątków, licząc że długo nie wytrzymasz bez grania i wrócisz do zabawy.

Powodzenia.
 
Asmodian jest offline