Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2017, 17:38   #12
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Myślę, że dla początkującego MG oparcie się na gotowej przygodzie to dobry pomysł.

Mechanika dnd 3.0 i 3.5 jest bardzo podobna, różni się detalami jak np opis niektórych atutów, czarów i kilka zdolności klasowych.

Według mnie ta mechanika jest w niektórych aspektach nadmiernie skomplikowana w porównaniu do innych wersji jak np 5 edycja, która niedługo ma wyjść po polsku (np niepotrzebne skomplikowanie systemu umiejętności) ale myślę że na 1 poziomie i przy rozsądnym podejściu MG nie powinien być to problem.

E - w mojej opinii w dnd lepiej nastawic się na krótkie ale w miarę częste odpisy bo tempo akcji jest ważne, nie widzę sensu długiego opisywania przeżyć postaci przy walce z orkami. Google Documents ewentualnie do dłuższych dialogów.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 25-05-2017 o 17:57.
Lord Melkor jest offline