Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2017, 17:50   #603
sickboi
 
sickboi's Avatar
 
Reputacja: 1 sickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwu
Nowy, a stary przegląd
Zdecydowanie byłbym za pozostawieniem starego przeglądu właśnie w formie takiego zbioru informacji, pozbawionego jakiejkolwiek mechaniki i liczb. Sam przyznam, że w tej chwili wiele informacji dotyczących Nesjan mam w karcie rasy. Jest to nieco chaotyczne i myślę, że przeniesienie tego wyjdzie na dobre. Zarówno każdy z graczy jak i MG będą mieli wszelkie informacje fabularne w jednej karcie, a cyferki w drugiej. Poza tym nadal gdzieś trzeba rozgrywać rozkazy tajne, c'nie?

Magia
Jestem w stanie zaakceptować przyspieszenie badań w zamian za techy magiczne. Rzeczywiście pozostawianie ich w jakiejkolwiek formie nie miałoby sensu, skoro decydujemy się na ograniczenie czarów tylko do warstwy fabularnej i prostych sztuczek.

Państwa NPC
W takiej formie jest jak najbardziej za.

Ekonomia
Jakie techy masz dokładnie na myśli

Cytat:
Ta. Szczególnie po spaleniu Nekkeku do gołej ziemi .
Trzeba było odróżnić ziarno od plew

BTW. Podam Wam pewną ciekawostkę Właśnie niemal osiągnąłem liczbę ludności jaka zamieszkiwała Krateię w pierwszej turze rządów Trygajosa II. We wrześniu 2015 :P
 

Ostatnio edytowane przez sickboi : 25-05-2017 o 17:53.
sickboi jest offline