Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2017, 22:22   #97
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Rozmowy o Trawce.

Mag pogładził brodę w wielkim zamyśleniu. W sumie zioła które planował sadzić wedle prawa, a przynajmniej jego wiedzy o nim, były całkiem legalne. Choć gdyby tak pójść w krzyżówki i szczepienia?

- Musicie mi dokładnie pokazać odkąd dokąd sięga zasłona i jak dokładnie działa. Niby mam wiedzę z mojej dziedziny, ale jak to wygląda od strony praktyk likantropijnych tego nie wiem. - powiedział z namysłem i wpadł na genialny pomysł.

Co gdyby... tak teoretycznie... wybrać się na polowanie na zioła i nasiona do Świata Duchów?

Łaszki i obcaski.


Igor uśmiechnął lekko i nieznacznie pochylił w stronę sekretarki opierając się dłonią o blat biurka. Mógł poczuć jej perfumy i musiał przyznać, że były całkiem niezłe, ale... co on się zna?

- Zawsze. - zamruczał cicho i nisko - Tylko chodzenie na obcasach okrutnie mi nie idzie... może mogłabyś mi pomóc dając kilka dobrych rad? Powiedzmy dziś wieczorem? W zamian zapraszam na kolację...

Co tu dużo mówić. Thyrsus, choć wiedział, że sprawa z Traczem nagli, to mimo wszystko znalazł właśnie o wiele przyjemniejsze zajęcie... Sprawa rowów mogła poczekać jeszcze z dzień lub dwa... w końcu był Głodny, a bardzo nie lubił tego uczucia.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline