Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2017, 18:24   #607
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
To ja mam kilka pytań/propozycji w sprawie fabularnej części przeglądu:

Cytat:
spisy prawa obowiązującego, ze szczególnym uwzględnieniem sukcesji
Kwestia sukcesji jest jasna, pytanie dotyczy pierwszego członu tego punktu: Mamy spisać kodeks prawny, czy po prostu zreferować najważniejsze zasady/praktyki?

Cytat:
szerszy opis struktury społecznej
Rozchodzi się po prostu o szerszy opis tego czym zajmują się/ jak żyją przedstawiciele kolejnych szczebli drabiny społecznej?

Cytat:
opis władcy i jego familii
Drzewko rodowe? W sumie chyba nawet dałoby się do tego znaleźć jakiś darmowy i sensowny program. Przy większej rodzinie można się inaczej łatwo pogubić kto jest z kogo itp.

Hmmm... Przydałoby się zabrać za przeczytanie tego co się tam zadziało w świecie pod moją nieobecność, ale sesja zapasem. Zwłaszcza tydzień 5–11 czerwca kreuje się na bardzo ciężki (zaliczenia trzech dużych zajęć). Niemniej postaram się wykrzesać trochę czasu i ogarnąć.
 
Zormar jest offline