Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2017, 20:28   #608
Earendil
 
Earendil's Avatar
 
Reputacja: 1 Earendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał MrKroffin Zobacz post
Jak już przy prawie jesteśmy, zaznaczę tylko, że dziwi mnie Wasza obojętność wobec tej dziedziny .
Jakiej? Nie zajarzyłem do czego się odnosisz.

Cytat:
Napisał MrKroffin Zobacz post
Fabuła

Jeszcze coś mi się przypomina. FBS ma charakter wybitnie fabularny, czego jeszcze nie widać. Wciąż mogę go jednak usunąć. Stawiam tu kolejne pytania, ważne dla gry.

Czy wolicie, by świat przedstawiony miał już jakąś swoją historię czy raczej tabula rasa i cały content od Was? Jakby nie patrzeć mamy elementy fabularne niepochodzące od graczy (monumenty, Starzec), ale starałem się je mocno tonować w grze, przynajmniej w kwestii fabularnej ich otoczki.
Ja nie jestem temu przeciwny, w końcu robota MG nie ogranicza się do spawnowania zielonych orangutanów na naszej drodze do światowej dominacji . Mam tylko takie zastrzeżenie, że osobiście wolę, gdy nie ma wielkiego kosmicznego wątku w takim świecie. Przez to np. tolkienowskie Middle-earth w którym toczy się walka z wielkim złym Morgothem (i jego przedłużeniem - Sauronem) wydaje się być strasznie małym światem, mimo jego bogactwa. Ale wątek Starca nie wygląda mi na aż tak wielką rzecz, więc jest spoko.

Cytat:
Napisał Zormar
Drzewko rodowe? W sumie chyba nawet dałoby się do tego znaleźć jakiś darmowy i sensowny program. Przy większej rodzinie można się inaczej łatwo pogubić kto jest z kogo itp.
Nah, nie widzę potrzeby zaprzęgania jakichś kombajnów, MG nie lubi rozbudowanych drzewek, moi poligamiści są zaskakująco wierni i wstrzemięźliwi .

Panowie, a co z mechaniką wojny?bo widzę, że olaliście mój pierwszy akapit
 
__________________
"- Panie, jak odróżnić buntowników od naszych?
- Zabijcie wszystkich. Będzie zabawniej." - Taltuk
Earendil jest offline