Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2017, 12:48   #117
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
- Głos na Cejrowskiego nie ma teraz sensu. A atak na najbardziej aktywnych graczy też. Nawet dwóch lurków irytowało jak jasna cholera, wyobraź sobie grę z samymi takimi i nie narzekaj, błagam... - dodała żartobliwie, choć oczywiście nie był to prawdziwy argument. - Z naszej czwórki tylko Trump nie przerzuci głosu, nawet gdyby świat się walił. A szkoda, przecież mógł przyznać kobietą te same prawa co ludziom... - Ponownie zażartowała, śmiejąc się histerycznie. Przecież to miał być wielki powrót miasta, a nie karny lincz na Łucji!
- Nieważne. Odbija mi przez ten stres. Dziękuję wam bardzo za grę, to zapowiada się na koniec. Niestety, nie wiem czy dam dzisiaj jeszcze radę coś napisać, jednak zrobię co w mej mocy. Uzasadnię jeszcze głos:
  1. Ciągłe ataki na mnie tylko na tle personalnym <Płeć, kolor włosów itp.
  2. Mała aktywność.
  3. Oddanie głosu na kogoś innego uniemożliwi dzisiejszy lincz.
  4. I tak w jakimś tam stopniu go podejrzewałam wcześniej.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem

Ostatnio edytowane przez Moni : 31-05-2017 o 18:02. Powód: Zgubiony enter
Moni jest offline