Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2017, 20:02   #24
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
W powietrzu rozległ się krzyk bystrookiego wyczuwającego poirytowanie swojej towarzyszki.
Annamari pogłaskała uspokajająco Szybką. Kończyła przeglądać swoje rzeczy, poprawiając je w plecaku. Gdy tylko odnalazła swoją tarcze i sierp dozbroiła się.
- Jestem Annamari Cischostopa druidka z kręgu życia, medyczka znam się również na wszelkich rzemiosła przydatnych medykowi czyli i na zielarstwie i alchemii. Głupia byłam, że na statku nie sprawdziłam pożywienia na obecność trucizny. Powinno mi coś dać do myślenia doskonała jakość jedzenia. Było zatrute, a tylko załoga miała do niego dostęp.
Po tych słowach spojrzała na Sashę.
- Wychowały mnie kobiety z kręgu życia. Ludzkie kobiety!
Podniosła głos niemal do krzyku.
- Nie oceniały one nikogo po rasie. Przygarnęły one kilkulatkę, która tak różniła się od innych drowów, że została porzucona na powierzchni, na pewną śmierć, bo nie widziała w całkowitych ciemnościach. Dlatego nikogo nie oceniam po rasie, lecz po jego czynach.
Druidka spojrzała na Eydis pokiwała głową.
- To jest konkret, tylko współpracując możemy przeżyć i dotrzeć do jakiejś wsi. Dzięki Bystrookiemu wiem, że tu niedaleko na skałach utrzymuje się jeszcze wrak „Jenivere”.
Przy tych słowach wskazała na krążącego nad ich głowami jastrzębia.
- Zbierzcie i sprawdźcie czego brakuje w waszymi ekwipunku. Nie jedzcie ani nie pijcie też nic z jedzenia jakie znajdziecie w nim, póki nie sprawdzę czy ten kto nas wyciągnął na plażę lub ktoś inny nie zatruł jedzenia. Nie wyrzucajcie go jednak. Potrafię mocą Zielonej Twarzy oczyścić je nawet z trucizn, o ile tylko naturalnie nie zepsuło się. Powinniśmy też przeszukać wrak. Tam może znajdziemy w kabinie kapitańskiej klucze od kajdan.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 03-06-2017 o 18:18.
Cedryk jest offline