Wątek: Forteca [18+]
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2017, 23:02   #41
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Mark Graff westchnął przeciągle i przetarł przemęczone oczy.
- Mam dla pani złą wiadomość. Jestem już zmęczony i chętnie pójdę do domu spać. Ale jeszcze przedstawię pani alternatywy - odezwał się do Madeleine nie przestając wciskać kciuka i palca wskazującego we własne oczodoły.

- Wariant A zakłada, że grzecznie usiądzie pani, będzie współpracowała i jeśli, powtarzam, jeśli będzie pani niewinna, co potwierdzimy za pomocą tego oto urządzenia, to wyjdzie oboje wyjdziemy szczęśliwi do domu jeszcze tej nocy. Wariant B jest dla nas mniej przyjemny. Dzisiaj zaczniemy przegląd wspomnień za pomocą Szperacza, ale jak wspominałem, jestem zmęczony. Dlatego nie zakończymy dzisiaj. Wróci pani na noc do przytulnej celi i powtórzymy sytuację jutro, a może nawet pojutrze. W ten sposób przebrniemy sobie przez calutką, newralgiczną noc - oderwał w końcu palce od twarzy, po czym spojrzał na kobietę.

- To który wariant robimy?




- Co się dzieje? - usłyszała Elizabeth podczas parzenia herbaty. Ewidentnie Nathaniel niecierpliwił się w sypialni.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline