Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2007, 18:06   #208
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
No i co ja mam Ci poradzić? De Fou ma swoje problemy i tyle.
Biadolenie dla samego biadolenia sensu nie ma. Jane lepiej teraz zostaw (PW dotyczyło ogólnie jego osoby a nie tej sytuacji teraz). Chodzi mi o to, że sytuację w karczmie możecie sami rozgrywać albo czekać na mojego posta (Ratkina już dorwałam). Renuald nie przyjdzie teraz do środka - tyle zdradzę.
Jasne, de Fou ma swoje problemy, każdemu z nas coś czasami wypada, ale sztucznie rozwlekać akcji nie mam zamiaru. Prosiłaś o konkretną deklarację, więc ci ją dałam: bez reakcji de Piccarda ja nic robić nie będę. Nazywaj to biadoleniem jeśli chcesz

Nie rozumiem też o co ci chodzi z NPCami. Z jednej strony mówisz byśmy przejmowali nad nimi kontrolę, mi mówisz że to do mnie głównie należą akcje Jane, z drugiej jednak strony mam go zostawić w spokoju. Zdecyduj się Miro.... :/
 
Wernachien jest offline