Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2007, 18:24   #209
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Chodzi o to, że kiedy Wy gadacie/ruszacie się, to rycerze na pewno coś robią, dziewka również. Ich reakcje w tym momencie nie mają wpływu na rozwój akcji, lecz "ożywienie" jej - dlatego pozwalam Wam na interwencję (nie wymagam jej!).
STOP mówię dopiero w momencie, gdy NPC wkracza na teren nieznany - w tym przypadku jest to to, co dzieje się za drzwiami tawerny.

Daje Wam po prostu furtkę, żeby Wasze postacie nie czekały na to, aż NPC powiedzie: "Tak jest" i wyjdzie do innego pomieszczenia - tego typu ruchy możecie sami reżyserować.
No ale jeśli tego nie czujesz Wern, bynajmniej nie mam zamiaru tego wymagać. To tylko MOŻLIWOŚĆ jaką Wam daję.

Od Ciebie chciałabym więcej opisów reakcji Jane - tylko tyle.

Co do sprawy reakcji Piccorda - będzie oczywiście, ale opisana przeze mnie (chyba, że wolicie zastopować sesje do momentu powrotu de Fou - ale to mi dajcie znać). De Fou zgodził się na takie rozwiązanie, zresztą pewien szkic nakreśliliśmy wspólnie, więc jak na mój gust, jest to utrudnienie, ale nie problem, który by miał nas usadzić w miejscu.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline