Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2017, 18:13   #26
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
- Sasha - zwróciła na siebie uwagę krzykaczki Kohorta patrząc na nią swymi orczymi oczami z wysokości.
- Jeśli chcesz naskakiwać na kogoś za kolor skóry to proszę bardzo - zaprezentowała gestem samą zieloną siebie - mam jeszcze kły wystające z mordy i uszy "dziwne". Piękna amunicja dla ataku. A no i jeszcze mam ponad siedem stóp wzrostu. Wystarczająco się wyróżniam? Czy moi orczy przodkowie dosyć wiele wiosek spalili? Czy giganci dosyć wielu podróżnych zjedli na śniadanie? Powiem ci coś. Nie odpowiadamy za czynu tych co nosili skórę jak nasza. Tak samo jak ty nie jesteś odpowiedzialna za niezliczone zbrodnie ludzkich demonologów i nekromantów którzy nieraz składali małe dzieci mrocznym bogom. Jeśli chcesz to trzymaj oczy otwarte i uważaj na swoje rzeczy, ale jeśli zamierzasz siać ferment i rozpieprzać nasze morale i szansa na przeżycie to droga wolna i bierz dupę w troki. I powiem ci coś jeszcze nim odpowiesz coś głupiego. Wygląda na to, że to JA i Annamari jesteśmy tu jedynymi którzy nie będą mieć problemu ze znalezieniem w tej cholernej dżungli jedzenia i wody, więc zastanów się dwa razy nim następnym razem obrazisz kogoś kto może decydować o tym czy nie zdechniesz z głodu, albo jakiegoś paskudztwa gdy wypijesz nie tę wodę co powinnaś. Wiesz jakie paskudztwa potrafią w niej żyć? Potrafisz odróżnić w której mogą znaleźć się jaja malutkich skolopendrów których młode, po wykluciu w twoich jelitach przedostaną się z krwią do twojego oka i będą na nim żywić póki nie dorosną na tyle aby wyjść ci przez źrenicę oślepiając cię jako finał dla twojej paskudnej śmierci spowodowanej obrzydliwym zakażeniem jakie ci on zafunduje w głowie?
Bo wiesz... JA - zaprezentowała samą siebie gestem dłoni by nie było żadnych wątpliwości o kim mowa - potrafię.

Kohorta dała jej chwilę na złożenie jakiejś odpowiedzi, gdyby miała się pojawić, po czym odeszła zebrać swoje rzeczy, a potem rozejrzeć się w okolicy... może ten kto ich wyciągnął zostawił jakieś ślady... a może wrócił do wody?
No to proszę, Mistrzu, aby potraktować to jako próbę zastraszania =p

 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 03-06-2017 o 19:34.
Arvelus jest offline