Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2017, 18:26   #281
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
- Pieprzone świnie... - Warknęła pod nosem Harpia, po czym przemieściła się po dachu świątyni, oddając kolejny strzał w plecy uciekającego Orka. Następnie sfrunęła z dachu na uliczkę, lądując niemal Olafowi na głowie.

- Jak tam, żyjecie? - Uśmiechnęła się do obojga, po czym wyrwała sobie strzałę wciąż tkwiącą w pancerzu - Czas wiać do bramy, tam są chyba pozostali - Kiwnęła głową we wspomnianym kierunku.

- Zajmiecie się moją nogą? - Wskazała na strzałę tkwiącą w kolanie - Tak, wiem, będzie bolało... Rag złotko, masz dla mnie miksturę leczniczą? Teraz by się bardzo przydała - Ryfui usiadła na tyłku, tak po prostu na ulicy, zaciskając zęby. Za chwilę będzie bardzo bolało. A pieprzona, zielona hołota nadchodziła z południa.


Ruch: Północny-wschód, północ, strzał do uciekającego Orka, ruch na północ(lądowanie na uliczce)
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 03-06-2017 o 19:47. Powód: Orty :P
Buka jest offline