Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2007, 21:07   #102
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Frey
Jawa zatrzymał się się w drodze do wyjscia ...
Na chwile wyraznie się zawachał nad odpowiedzia ...
„Skoro rada stwierdziła ze wiedza na ten temat jest wam zbedna , to zapewne dlatego takich informacji nie otrzymaliście . Wiara w słusznosc decyzji osob , które dalej niż wy spoladaja w przyszłosc i ludzkie dusze jest niezbedna do waszego dalszego rozwoju ... O ile wiem nie jestescie jeszcze rycerzami ... a najwieksza cnota ucznia jest cierpliwosc i wiara w słusznosc decyzji starszych ..., jeżeli chodzi o moja role , zostałem zobowiazany do oceny was ... i stwierdzenia czy potrzbujecie dalszej nauki , czy droga do ceremonii stoi przed wami otworem . „


Kayla

Technik przymknał oczy gdy dotknała jego twarzy ... a gdy wycgodziła z pomieszczenia posłał jej teskne spojrzenie ...
„Postaram się cos znalesc ... „ wzruszył ramionami ..”ale niczego nie obiecuje „
Dzwi się otworzyły ... chłodniejsze powietrze korytzrza wdarło się do pomieszczenia .
Baza była cicha , pusta i jakby troche straszna ...
Gdzyby nie wałęsajace się wszedzie droidy można było by uznac ja za martwą ...

Keiran

Młody jedi znalazł sobie wygodna skorzynke i usiadł na niej ...
Pograzył się w medytacji ... gdzyby obserwował co się ddzieje w hangarze , zapewne zauwazył by pilota i Lili jak rozmawiali .
 
denis jest offline