Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2017, 11:48   #283
Raga
 
Raga's Avatar
 
Reputacja: 1 Raga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputację
- Dobra decyzja Arnsun. - Balkazar skinął głową z uznaniem przyciskając posłusznie kłębek szaty Sybill do Rany. - Masz zadatki na mądrego i twardego przywódcę. - dodał mając na myśli fragment o zdradzie wypowiedziany ostrzejszym tonem.
- Nieraz młodzi orczy wodzowie tracili całą hordę wojowników puszczając ich wycieńczonych do ataku z marszu na mniej licznych, ale świeżych i wypoczętych obrońców wrogiej wioski. Jeśli dobrze liczę to nasza grupa była trzynastoosobowa, czyli za murami jest o trzy osoby więcej niż nas tutaj. Bardziej im pomożemy strzegąc tej flanki. Poza tym oni łatwiej znajdą nas niż my ich. - skwitował Balkazar próbując podążać za tokiem rozumowania Walkirii.
- Jesteśmy w części bramnej. Na pewno musi tu być gdzieś wartownia strażników. Może tam znajdziemy coś do opatrzenia naszych ran. Ja w takim stanie nie przydam się na wiele w walce, więc może uda mi się coś znaleźć. Gdybyście mnie potrzebowali to będę w zasięgu głosu.

Balkazar udaje się na poszukiwania.
 
__________________
Walls of stone do not a fortress make. But they're not a bad start.

Ostatnio edytowane przez Raga : 05-06-2017 o 11:50.
Raga jest offline