Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2017, 13:13   #21
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Gdy android pokazała Mice hologramy z jej aktywnością mózgu i ciała trochę niepokoiło ją ta pomarańczowa wiązka światła, ale to pewnie nic groźnego. Wolała nie pytać. Usiadła naprzeciw Xu Ji na jakimś krześle. Potem zaś Xu przeszła do pana Jin Sang Do i wyświetliła cztery obrazy w tym pana Do.
Co ty kombinujesz człowieku - pomyślała dziewczyna mrużąc oczy wpatrując się w hologram Azjaty. Spuściła głowę szukając myśli, jakby tu odpowiedzieć android. Po skończonym monologu spojrzała na android i przeszła do sedna.
-Mogę się udać na Paix i pomóc w zebraniu informacji o tych czterech osobach, gdzie przebywa ten Azjata, ale czy mogę wam zaufać? - to jest pierwsze pytanie, które zadała od razu przechodząc do kolejnej sprawy.
-Po co Jinowi więcej psioników skoro ma już “swoich ludzi”, których zabrał? - zadała drugie pytanie jakby była policjantką. W sumie to mogłaby się do jakiejś służby zaciągnąć. Kolejna sprawa.
-Wsparcie od Lotusa? Proszę cię - prychnęła Mika odwracając się na chwilę. Ona sobie nie poradzi z czterema “podejrzanymi” o spisek? Nie miała wyjścia musiała się zgodzić, nawet kosztem późniejszych wydarzeń.
-Zgadzam się, ale pod jednym warunkiem… - zawiesiła głos na chwilę i pokazała wskazujący palec na niebo -...biorę moją “Vendettę” w razie kłopotów - powiedziała panna Milton (Vendetta-karabin snajperski). W razie stawiania oporu ukatrupi gnoja.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline