Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2017, 17:26   #32
Dhorr
 
Dhorr's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputację
Kurna, miałem zrobić klimatyczny porządek z rasami, bo multum ras było bez klimatu.
Jak się za to zabrałem, żeby stworzyć unikatowy klimat, to mi zarzucasz pracę nad mechaniką.
Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Raczej za dużo, przez co staje się cały świat miałki.
Cytat:
Napisał Seachmall Zobacz post
Bez urazy, ale piszesz, że nie chcesz być splagiatowany, gdy w twoim autorskim settingu masz stworzenia z cudzych settingów, bez nawet próby zmiany ich nazwy?

Wybacz, ale to ciebie pozwÄ… o plagiat.
Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Nie chciałem o tym pisać wcześniej bo to są kwestie prawne, lecz muszę się zgodzić z Seachmall'em.
Jeśli byś wydał w podobnej formie, to co nam przedstawiłeś i zarobił na tym, chociażby na papierze, złotówkę to wpadłbyś do szamba po czubek głowy.
Mogli by cię ściągać autorzy systemów, książek (np. wiedźmin - Sapkowski, CD Projekt RED, Matel itd., itp.) a na walkę, z góry przegraną, z tymi firmami ciebie nie stać.
Zrobiłem pierwszy krok do pracy nad unikatowym ciekawym światem. Proszę o konstruktywne skomentowanie czy zastąpienie splagiatowanych ras taką formą jest dobre, bez krytyki, że to praca nad mechaniką. Bo to nie była żadna praca nad mechaniką. Mechanika pozostałą bez zmian.
 

Ostatnio edytowane przez Dhorr : 06-06-2017 o 17:36.
Dhorr jest offline