Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2017, 22:53   #160
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Kargar skinął glową Thecie, patrząć na swoje rany...

Tak, jak z nim skończysz to może mnie opatrzysz....czy ktoś w końcu sprawdził z dachów jak prosiłem czy gobliny i orki wciąż są w pobliżu? -Powiedział zmęczonym głosem.

Następnie zwrócił się do Segora i krótko powiedział mu jaka jest sytuacja, także ściszając głos.

-Mam nadzieję, że Oghar i chłopi uratowali coś ze stajni, niestety większość koni chyba padła....myślę, że orkowie po śmierci wodza i szamana goblinów wycofają się, ale nie rozumiem, co się dzieje w podziemiach pod wioską.... może ty rozumiesz coś więcej z tego... w każdym razie możemy się chyba jutro upomnieć o zapłatę za obronę wioski, gdyby nie ochrona karawany i ten paladyn wioska by padła, ja sam kilku orków usiekłem...- Podsumował.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 06-06-2017 o 22:57.
Lord Melkor jest offline