Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2017, 22:11   #31
Ryder
 
Ryder's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputację
Niziołek pokręcił głową dynamicznie. Stanął ramię w biodro z Ishirou, żeby nie być zbyt natarczywym, tak twarzą w pępek.
- Nieee, teraz nie zbieramy drewna... Trzeba przekonać tych głośnych i gadatliwych, że mogą sobie gadać po drodze.... Jak znajdziemy jakieś miejsce, gdzie akurat nie będzie nas widać no bo wiesz, jak nas widać to może być dobrze i niedobrze, no to wtedy sobie ognisko zrobimy i w ogóle. Spoko, znam się na tym - rzekł z typowo niziołczym beztroskim uśmiechem

Po chwili, korzystając z tego, że inni zupełnie nie zwracają na niego uwagi, kontynuował.
- Kim są ci goście w ogóle? Wiesz coś więcej niż ja? Bo ja to chyba nic nie wiem. Pan Jesk był więźniem na statku, c'nie? Czyim więźniem tak w ogóle? No i swoją drogą, to przepraszam, że nie gadałem po drodze o Rango, jest dość nietypowy. Jak jeszcze nie widziałeś, to zobaczysz, ale nie bój się go,
jest w porządku.
 
Ryder jest offline