Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2017, 21:07   #367
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Nieprawda, znaleźliśmy 10 kamyków! Yut, przestań się tak na mnie patrzeć jak na jakiegoś złodzieja, za kogo Ty mnie masz? Geez.
Chowam cztery kamyki za pazuchę. Nie, nie wiem, co się stało z resztą kryształków. Nie idę pisać jedynki, nie jestem wandalem, co bazgrze po murach - pomyślała Ryo, po rozwaleniu starożytnych golemów i ich zdewastowaniu.
Wychodzi na to, że wschód jest śmieszny. Potem coś We na mnie przytyka. Kurwa, co ta popierdoła do mnie znowu ma?!

Rozglądam się na około, widzę Yuteala. Ale to śmieszne jest! Macham do tego drugiego Yuteala na balkonie i się śmieję. Poważne miny co niektórych członków naszej ekipy rozśmieszają mnie jeszcze bardziej. W odpowiedzi uśmiecham się do We złośliwie, szczerzę kły. Jakby mu na złość moje ciało robi spory krok w "zakazanym" kierunku. Nie wchodzę jeszcze co prawda do wyjścia, ale jestem całkiem blisko niego.
- Oj, przepraszam, co powiedziałeś? - moja noga była przygotowana do zrobienia następnego kroku w kierunku Yuteala.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 09-06-2017 o 22:22.
Ryo jest offline