Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2017, 07:26   #368
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Po wykonaniu rozkazu Yuteala, chowam do kieszeni taki kamyk, który wydaje mnie się mieć najmniej światła w środku. Szukam też w pomieszczeniu świec, lamp, pochodni lub choćby drewna, na które owinąć da się liny, bo jak zgaśnie całkiem światło, to będziemy wszyscy ciemność widzieć i żadnych skarbów już nie znajdziemy.

Wtem patrzę na panów kapitanów skołowany.

- Telepoltar. - myślę na głos niezbyt zachwycony z widoku dwóch dowódców wbrew sprawdzonej zasadzie, że wszystko co dobre chodzi parami.

Wyciągam mój wysłużony bekonik i rzucam nim nad głową szefa, żeby zobaczyć, czy wyleci jak buremang we wciąż jadalnym stanie, czy się może zrobią z jednego dwa boczki, kiedy jeden upadnie w korytarzu, a drugi przyleci do mnie.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline