Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2017, 23:10   #414
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
W razie problemów technicznych z kontem, należy skontaktować się z Administracją i wyjaśnić sytuację. Brak porozumienia z Obsługą lub Administratorami oraz zakładanie nowych kont po okresie nieobecności na forum, skutkować będzie stałym banem.
Dziękuję za przywrócenie posta. Natomiast ewidentnie podkreślam, że my Użytkownicy, winniśmy kontaktować się z Administracją wyłącznie w przypadku problemów z kontem a nie w przypadku, kiedy kilku Userów korzysta z tego samego IP.

Uczciwie przyznam, że gdyby przyszło mi się kontaktować via kamera, to bym chyba odpuścił, bo zwyczajnie nie wiem jak to ustrojstwo włączyć u siebie. Ot, ułomność starcza. Syna może bym spytał, ale nie wiem czy na pewno, by nie wyjść na głupka XXI wieku.

Wątpliwości rozumiem i cieszę się, że udało się je wyjaśnić bez szkody dla drugiego Usera.

Pozdrawiam
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem