Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2017, 08:44   #415
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Bielon, to ja Ci wytłuszczę to:
Cytat:
12. Zakaz posiadania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę pod groźbą usunięcia wszystkich.
Jasne, nie ma obowiązku zgłaszania, że kilkoro użytkowników korzysta z jednego IP, ALE może to ułatwić życie w przypadku podejrzenia o multikonto.
Zresztą powiedzmy sobie szczerze, w tym punkcie chodzi głównie o to, żeby ktoś nie zakładał kont po to, by w jakiś sposób oszukać czy to obsługę, czy innych użytkowników, np. chcąc ominąć warna, bana, chcąc uciec od niepochlebnej reputacji osoby, która zawala sesje. <historyczny moment, w którym Mira słodzi Bielonowi mode on> Nie wszyscy mają dość cywilnej odwagi, by napisać coś w stylu "pewnie tej sesji nie dokończę, ale jak chcecie się pobawić, to zapraszam". <historyczny moment, w którym Mira słodzi Bielonowi mode off>
Natomiast co do weryfikacji, gdy taki zarzut multikonta padnie - videoczat to był przykład, bo wydaje mi się łatwy i szybki w realizacji, natomiast, jak pisałam, obsługa chce wtedy by użytkownicy, wobec których zarzut został postawiony, udowodnili, że są różnymi osobami. Metodę dogadujemy już indywidualnie na miarę możliwości.
 

Ostatnio edytowane przez Mira : 11-06-2017 o 08:48.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem