Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2017, 15:41   #372
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
- Nigdy nie wyciągaj broni, jeżeli nie chcesz jej użyć. Tego mnie nauczyło życie. Jak ktoś przystawia miecz do gardła mojego towarzysza, to wyciągam mój.

Na pewno zrozumiała, co chciałem powiedzieć. Słowa nie były moją mocną stroną, miecz natomiast był. I byłem przekonany, że jeżeli dojdzie co do czego, to zdołam skopać jej mokry zad - ja w trakcie mojego życia nie marnowałem czasu na poznawanie niepotrzebnych technik, jak zapalanie powietrza. Cały ten czas poświęcałem na szlifowanie walki mieczem i na przeżycie.

- Jeżeli nie chcesz zatem zabić ani Ghorbasha, ani mnie, to schowaj swoje wykałaczki do pochewek. Zamiast skakać wcześniej, powinnaś rzucić mięchem, jak ork. To było mądrzejsze. - Potem zwracam się do orka: - Wybacz, że się wtrąciłem, ale mogłeś nie zdążyć zareagować. Jeżeli czujesz, że naraziłem twój honor, to się potem w winie rozliczymy.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline