Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2017, 10:40   #388
Tom Atos
 
Tom Atos's Avatar
 
Reputacja: 1 Tom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputację
Mistrzu poproszę o pomoc. Czy mógłbyś zweryfikować naszą wiedzę, czy coś mi nie umknęło.
Chodzi mi o zwoje Sedefkara. Co o nich wiemy:

„Jedynym sposobem na zniszczenie posągu jest zebranie wszystkich jego części i przeprowadzenie rytuału w miejscu, gdzie został on stworzony. Posąg został wykuty w Konstantynopolu w miejscu, zwanym meczetem Odrzuconych. Formuła niszcząca przeklęty posąg opisana została w dokumencie znanym jako Zwoje Sedefkara.”

„Całość swej wiedzy o posągu oraz liczne magiczne formuły zapisał na sześciu zwojach. Posąg był ponoć obiektem kultu kilku demonicznych sekt na Bliskim Wschodzie. Swoje bluźniercze badania Sedefkar miał prowadzić w Czerwonym Minarecie.”

„Ponoć więcej informacji można znaleźć w manuskrypcie anonimowego cysterskiego mnicha
pod tytułem “Pogańskie praktyki i magiczne rytuały ludów Arabii, czyli o przeklętych artefaktach i szatańskich podobiznach”.

Czy jest coś jeszcze co wiemy o tych zwojach?
 
Tom Atos jest offline