Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2017, 18:20   #201
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Chciałem, zdać komuś wstępny raport z misji Rozjemców. Pełny pisemny doniósłbym jutro jak na spokojnie koledzy wyliżą rany, ale wolałbym upewnić się, że wiadomość dotarła do kogoś przy władzy i nie ma żadnych dodatkowych rozkazów. - Wyjaśnił Strażnikowi

- Rozumiem że Alfa jest zajęty nie będę się pchać na siłę dzwoniłem do Pana Guerrero ale nie ufam do końca tym machinom po za tym przyniosłem trofeum - Wyciągnął głowę elfiego najmity z worka - To jeden z tych co zrobili rozpierduchę na stadionie. Pomyślałem, że nasi szamani albo magowie mogliby przepytać ducha. Wszystko wskazuję na Szramę, ale upewnić się nie zaszkodzi

Zaczął się zastanawiać czy przypadkiem nie marnował czasu nie chciał jednak działać wbrew woli Adriana.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-06-2017 o 18:23.
Brilchan jest offline