Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2017, 14:35   #161
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Spojrzenia dziewczyny i posłańca były wymowne, acz krótkie, przez chwilę wydawało jej się, że “ugodziła” tymi słowami pokrakę.
-Co. Strach cię obleciał? - zapytała. Przeniosła wzrok na Jónsa, a on stał jak wryty. Już nie jest tak wyrywny by kazać posłańcowi zabrać Ren’Wave do Maski, najwyraźniej czuła, że trafiła w sedno sprawy. Nawet jego córki, które otoczyły ją wyraźnie wyczuły napięcie między nią, a Jónsem i posłańcem. Nagle kruki zaczęły się drzeć ludzkim głosem, ale oczywiście krzyczały po swojemu. Poczuła na jasnych włosach pióro jednego z nich, tych kruków, sama poczuła kolejną już moc. Tym razem mogła się zmienić w kruka. Ale nie chciała.
Wojna z Maską się zaczęła, ale ja mam tu jeszcze kilka spraw do obgadania - pomyślała Celine “Czysta Fala”.
-Prawdziwego Władcy? Masz na myśli mnie? - zapytała dziewczyna. Chciałaby być Władcą Dominium, mogłaby zrobić wszystko. Nawet zabić Maskę, jeśli będzie trzeba. Spojrzenie Jónsa było nad wyraz dziwne, chłodne. Jakby wiedział coś czego Celine nie wiedziała.
-Żaden z was mnie nie dostanie!!! - krzyknęła i chciała zamienić się w kruka i odlecieć do kruków na górze, może te kruki poprowadzi na wojnę z Maską.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline