Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2017, 00:13   #204
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Seachmall Zobacz post
Wisienki, wybacz, ale już kilka razy dnia poprzedniego miałem ci wygarnąć, że pisałaś to co twoja postać robiła/mówiła.
Po tym co wyglądało na koniec wypowiedzi zaczęłaś modyfikować środek - gramatycznie, składniowo itp.
Kiedy ja zacząłem pisać i wygarniać co twoja postać źle powiedziała/zrobiła, ty usunęłaś część/całość wypowiedzi i zamieniłaś tak, że argument mojej postaci nie miał sensu.
Przyznam mój błąd bo nie poczekałem na magiczną gwiazdkę, ale to było po prostu niesmaczne.
To trzeba było poczekać aż skończę wypowiedź. Nie byłbyś zaskoczony.

Cytat:
Napisał Seachmall Zobacz post
Dodając do tego co napisałem stronę temu.



Zakładam, że jest to cios we mnie i w to, że Bociek nazwał Olenę dzieckiem.
Kojarzę, że przy rekrutacji pisałaś ile Olena ma lat, ale za żadne skarby sobie nie przypominam dokładnej liczby. Mówię szczerze, pamiętam, że miała być młoda.
Jednak, Cigogne nie powiedział nic, ani nie myślał nic co by wskazywało na to, że uważa Olenę za dziecko, dopóki, w jego mniemaniu, nie wykazała się cechami takowego.
Nie wierzę w to tłumaczenie

Dobranoc
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Zell : 16-06-2017 o 00:17. Powód: Podwójny post
Wisienki jest offline