Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2017, 05:38   #210
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zell Zobacz post
Na koniec powiem jeszcze - to, co się działo to był prawdziwy metagaming, jaki został wykonany dzięki ostatniemu postowi Goo, dzięki komentarzom and so on i wybaczcie, ale to jest dla mnie dopiero paskudne.[/justuj]
Tak czytałem i czytałem wyjaśnienia Zell do Wisienki. Myślę coś tak za grzecznie jak na Zell. Tak bez awantury czy oskarżeń? Na szczęście doczytałem do końca Jak już rzuciłaś słowa o metagamingu to może konkrety?

Bo tak dla przykładu ja go tam nie widziałem. Stary już jestem może niedowidzę. To mi forumowa towarzyszka wyjaśni.

Wisienka miałem tego nie pisać ale skoro muszę... Mg i ja w tych tajnych, rozmawialiśmy o tym krucyfiksie. Tylko w natłoku tekstu jaki produkujemy jako gracze... żaden z nas nie wylapał tego koca. ( w jaki zawineliście ciało a moje postać was widziała) Ot cała tajemnica. Jak już pisałem stary jestem niedowidze. Amon może też?
Sesyjnie to nie zmieniło nic.

Już czuję w powietrzu gorzkie żale jak się zaczniemy mordować. This is only a game for fun
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 16-06-2017 o 05:52.
Icarius jest offline