Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2017, 13:54   #42
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
-”Palenie szkodzi tobie i osobom w twoim otoczeniu” wiesz o tym? - zapytała Mika, gdy Jack sięgnął po kolejnego papierosa.
-Mógłbyś nie palić chociaż w moim towarzystwie co? - zapytała trochę złośliwie -Nie lubię tego - skrzyżowała ręce pod biustem. Poprawdzie lubiła sam zapach papierosów, ale nie lubiła oglądać takich rzeczy.

-Ja twarzą tej “akcji”? W sumie dobry pomysł - powiedziała dziewczyna na słowa Jacka. Nigdy nie była liderką żadnej grupy, czy też w ogóle niczego nie była liderką. To będzie dla niej coś nowego.
-Nie wiem jak wy, ale ja mam nie używać “siły” w sensie tego - po czym odsłoniła bluzkę pokazując schowany pod nią rewolwer. Tak to była największa “wada formalna” tej całej akcji przejęcia Japończyka.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline