Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2017, 14:20   #44
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
-Fajny sztylecik - stwierdziła fakty dziewczyna, gdy chłopak pokazał mini-arsenał. W sumie Jack miał rację lecieli na Tortugę planetę rojącą się od nieprzystępnych gęb, które tylko patrzą jak tu zrobić komuś krzywdę. Kyle siedział cicho może rzeczywiście byli trochę aż nadto rozmowni, ale w sumie dlaczego nie. Lepiej tak spędzić czas niż w smutnym milczeniu wpatrywać w siebie nawzajem i knuć chuj wie co.

Dziewczyna się uśmiechnęła na wieść, że Jack bierze do rozmów niejaką Robin.
-Nawet nie zamierzałam o niej myśleć… - powiedziała obojętnie -...ja miałam zamiar pogadać z rodzeństwem, najpierw Michael poszedłby na pierwszy ogień - rzekła dziewczyna. Sama chciała zacząć od panny Red Fox, ale widać, że Jack musiał mieć z nią jakieś niedokończone sprawy, nie wkładała rąk tam, gdzie nie trzeba. Plany musiały się gwałtownie zmienić, ale to jej akurat nie przeszkadzało.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline