Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2017, 14:23   #132
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Nae był niepocieszony z tak wczesnej wizyty. Również nie był zadowolony z kawałka hałasującej muzyki "za oknem", ale co zrobić? Leżał przecież sobie tak wygodnie! ...i bez kaptura na głowie. Szczęśliwie zdążył go naciągnąć na białą, gęstą czuprynę tak, że jego niechciany gość widział to co każdy, czyli go w kapturze i jego cieniu.

Zadanie które chciała mu wcisnąć Ariadne nie należało do łatwych. Nie mniej wysłuchał ją do końca i powiedział.
- Rozumiem, że to dla was ważne, ale ja jestem technikiem przemysłowym, nie elektronikiem, a taka technologia to w większości skomplikowane podzespoły których możemy nie mieć na stanie.

Westchnął i powoli pokręcił głową na boki.
- z tego co wiem to brakuje nam wszystkiego. Jedyna szansa by myśleć o czymkolwiek to udać się na Nadzieję i odzyskać co się da. Bez tego to będzie praca teoretyczna. Tak więc wybacz, ale bez sprzętu i części nie mogę do tego usiąść. Czas jest zbyt cenny by marnować go na coś na co nawet możemy nie mieć części by to zreplikować. Poza tym, ten człowiek nie bez powodu nosi to ustrojstwo.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline