Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2007, 23:32   #6
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
JPCannon:
Tak moze głupio spytam, bo wydaje mi się, ze wszyscy do tego ogra mówią jakby był w pełni sprawny, pokazują kierunki czy wskazują na ciała, kiedy wydawało mi się, że MG wspominał coś wcześniej, że owy ogr jest ślepy :P chyba, ze umknoł mi moment kiedy odzyskał wzrok :]

Amir Juneaid :
Dobra dzieki za uwagę zagalopowałem się trochę. A zresztą ogrowi to nie przeszkadza to co se będę żałował :P

JPCannon:
Mnie tam przy was co prawda nie ma w tej chwii, ale z chęcią bym zauważył, ze skoro on jest niewidomy to najprawdopodobniej nie wie, że stoi przed nim trzech o połowe mniejszych od niego ludków :] więc to, ze nad nami czówał nie zmienia faktu, że może się wkurzyć jak zobaczy z kim gadał :P ale może się myle, to tylko taka hipoteza :]

Amir Juneaid :
Wiesz ja sądze że przy ściąganiu łańcuchów albo słuchając z jakiej wysokości dochodzi dzwięk to albo ma nas za dzieci w co wątpie skoro mamy zabic jego pana ale wie że to małe szerokie co ściągneło łańcuchy to krasnolud. a zresztą dawaj pogadamy o tym na forum jako postacie bo tak poza grą to nie zabardzo

No to od teraz już na forum :]

Ja tam się narazie tylko zastanawiam, kiedy ja coś na tym zwiadzie znajde. Bo ja rozumiem, jeżeli porównywać czas sesji, gdzie wy zadaliście dwa, czy trzy pytania odkąd poszedłem się rozejżeć, to faktycznie mogłem zajść ledwo pare-naście metrów przez ten czas :P Tylko, że w ten sposób MG wróci do mnie za dwa tygodnie najwcześniej hehe :]
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 11-06-2007 o 23:38.
JPCannon jest offline