Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2017, 23:10   #91
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
Nie podobnym było czas cały w piątkę w sekrecie się naradzać toteż Zahija i Ianus odłączyli się na czas pewien od pozostałych najemników, którym Hamadrio planował kierat w kopalni. Rozmawiali przez chwilę przyglądając się to osobistemu wozowi kupca, to znów swoim kompanom, po czym Ianus wrócił oznajmić reszcie swoje postanowienie.
- Sprawę przemyślałem - Accipiter, który wcześniej dość szybko i ochoczo obstawał przy wymordowaniu kupca i jego zbirów, teraz wyglądał raczej ponuro - Nawet jak szybko Hamadrio zabijemy, to reszta nie będzie mieć powód by się na nas nie rzucić. A żołnierski nos mówi mi, że tej jatki nikt nie wyżyje. Zabieram się stąd po wieczerzy. Mogę wziąć chłopca na koń.
Wskazał Khazrę.
- Tylko się nie obżeraj. Resina ma już swoje lata.
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline