Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2007, 08:19   #114
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
*Light Side* Frei Zuun

Wbił wzrok gdzieś pomiędzy pryczę a swoją podróżną torbę...

Mistrz Amman ? nigdy o nim nie słyszał. Oczywiście to nic nie znaczyło. Tak wielu, choć tak nie wielu już Jedi zostało...

Przypomniał sobie ukochanego przez najmłodszych nauczyciela - Mistrz Yoda wyglądał równie niepozornie co Jawas. Z racji wieku można by nawet przypuszczać, że jest nieszkodliwy. Tragiczna pomyłka dla nieobeznanych ze ścieżkami mocy. Zielono skóry starzec nie dość że niesamowicie inteligentny i roztropny, skrywał w swym malutkim ciele prawdziwą potęgę Mocy. A szkolił uczni już od 800 lat...

Odpiął od pasa komunikator i wybrał częstotliwość Dalili. Gdy tylko urządzenie szczęknęło sygnalizując odbiór Zuun odezwał się spokojnie:
- Mam podstawowe informacje dotyczące Ravena IV i kody uwierzytelniające nas u tamtejszych władz. Niestety to Huttowie.- westchnał nieznacznie
- W kwestii Mistrza Dune nie udało mi się nic dowiedzieć, wydaje mi się jednak że Amman jest Jedi, z tego co twierdzi przybył tu po to by sprawdzić nas. umilkł na chwilę, jakby dając czas dziewczynie na spokojne przetrawienie podanych informacji

- A jak tam przygotowania do odlotu ?- Kel Dor obawiał się że, przy aktualnym stanie statku, który raczej nie był zbyt dobry sadząc po wymijających odpowiedziach droid, start odwlecze się niemiłosiernie wystawiając na ciężką próbą cierpliwość młodych Jedi...
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline