Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2017, 22:52   #44
Cohen
 
Cohen's Avatar
 
Reputacja: 1 Cohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputację
- Mój dobry... człowieku. - powiedział surowo Ostatni Sprawiedliwy, celując w kwadratowego typa nadgryzionym ogórkiem, zawahawszy się niemal niezauważalnie, nim zaliczył go do swego gatunku. - Ja tu piję zdrowie kierownika, a ty mnie tu z takim chamstwem? Czyżby nie było już żadnych świętości i zostało samo skurwysyństwo na tym świecie? - zapytał retorycznie, napełniając ponownie czarkę i biorąc ją do ręki, ale nie podniósł jej do ust. - Ja, dla przykładu, jestem wielce zniesmaczony takim brakiem szacunku dla tutejszego pryncypała i jestem pewien, że nie jestem osamotniony w tym uczuciu. Uważam, że powinieneś postawić wszystkim obecnym kolejkę, byśmy ten despekt mieli czym zmyć. - dokończył, chrupiąc ogórkiem.
Jeśli postawny dżentelmen zmierzał będzie dalej do konfrontacji, cóż, chluśnięcie gorzałą w ryj i kop w jaja powinny wystarczyć na początek.
A potem się zobaczy.

__________________
61, 24, 17, 34, 1, 76
 
__________________
Now I'm hiding in Honduras
I'm a desperate man
Send lawyers, guns and money
The shit has hit the fan
- Warren Zevon, "Lawyers, Guns and Money"
Cohen jest offline