Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2017, 07:55   #214
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Wasyl lekko się zdziwił na słowa Khazada, że jest samotnikiem. Dwa razy tylko widział krasnoluda/samotnika i to byli osławieni Zabójcy Trolli. Ten nie wyglądał na jednego z nich, no ale nie jemu to rozwarzać.
- Wydaje mi się, że jakiś czas temu miałem sposobność z tymi bestiami. Też jacyś zwierzęcy byli z sekty ich wewnętrznej. No ale może coś mi się tylko zdaje.- Mruknął do sierżantów milicji.

- Nooo. Przytulna kwatera. Wydawało mi się, że osada jest nową a po tej kolekcji mogę sądzić, że lata już tu stoji.- Skomentował i dodał po chwili.
- Skoro mają obserwatorów to trzeba ich zlikwidować.- Jak wykombinował były gladiator tak zamierzał zrobić.

Wyszedł na podwórze z ręką na broni i bacznie się rozejżał zapowodem charmidru, który się uczynił. Był gotów do walki i szukał swoich ludzi oraz sierżantów i kapłana.
Wszystkim przekazywał informację za czym mają się rozglądać a do najleprzych łuczników zwrócił się by porozmawiali z Einarem. Posiadanie takich strzał było potężną bronią, ale trzeba było najpierw nimi trafić w odpowiednie miejsce.

Drozdow sprawdzał punkty obserwacyjne i pilnował pożądku. Miał nadzieję, że nie zaskoczą ich.
 
Hakon jest offline