Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2017, 11:35   #153
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Przed kontrolą Jack i Mika ustalili wersję, że są razem i tą wersję podtrzymaliśmy, i dla nadania wiarygodności umocniliśmy, a Jack powiedział prawdę, że pracuje dla Kartelu. Kyle natomiast zdecydował się grać na samotnego handlowca.
No to się zgadza. Sęk w tym, że nie wyszła wam zupełnie realizacja tego planu

Mechanicznie wyglądało to tak:

1 runda tłumaczeń - polegliście wszyscy okrutnie oprócz Miki (same wyniki na 2-3, przy poziomie trudności 6-8)

Inspekcja uwierzyła Mice i ją wypuściła, wy dostaliście 2 szansę (!) bo techniczka uznała, że jesteście z jakiej mafii

2 runda tłumaczeń - mieliście szansę się wyłgać, ale:

a) Cyrulik spalił "legendę" Miki
b) Mika zamiast dać mu w ryj i grać dalej nic nie wiedzącego cywila, to dołożyła się do tego, że jest razem z Cyrlikiem
c) Padło wyraźne pytanie czy OBAJ pracujecie dla gangu - a Kyle postanowił grać solo
d) Odpowiedź Cyrulika w świetle wydarzeń na Tortudze była... dziwna. Wszyscy ściągają siły an Lewiatana, bo szykuje się bójka, a ten mówi że ucieka przed bójką właśnie :P

Krótko mówiąc, plan był dobry, ale nie poszło wam z aplikacją go we właściwym czasie. I tak jak powiedziałam - cały czas rzucałam, w rundzie 2 mieliście po prostu minusy do przekonywania... a i tak zadecydowały kostki

Komentarze to nie gra, ja czytam posty w sesji. To co jest w grze, ma znaczenie, a nie nawet najgenialniejsze komcie :P
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline