Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2017, 12:11   #156
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Nie wiem właściwie, czego oczekujesz? Że mam edytować cały post i wszystkie po nim następne?

Na razie wygląda mi na to, że kłócisz się, bo akurat twojej postaci się oberwało. Czy inni gracze są niezadowoleni z wyniku albo uważają, że zostali oszukani albo sytuacja była niejasna?

Niezależnie od logiki waszych działań, zadecydowały kostki. Tak jak pisałam, system nie jest uczciwy i łatwo jest wtopić. Żadne z was nie umie bardzo w przekonywanie, więc wyniki były, jakie były. MG nie jest od tego, żeby tłumaczyć graczom wszystkie opcje i prowadzić ich za rękę... szczególnie jak gracze sami nie mają ochoty kombinować.

Opcji było mnóstwo, mogliście np. schować się w pomieszczeniu, przekupić straż, zaatakować ich z zaskoczenia, powołać się na kontakty w półświatku... etc. itd. Zdecydowaliście się na relatywnie najgorszą opcję i ponieśliście konsekwencje... a i tak dałam wam szansę wybrnąć, bo po 1 porażce powinnam już reagować, a dostaliście 2 szansę...
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 26-06-2017 o 12:30.
Autumm jest offline