Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2017, 11:15   #109
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Więc nie ma tu wojen, niewolenia, wyzywania i tak dalej na tle rasowym i społeczeństwa mimo wszystko tworzą się tak samo?

To powtarzam pytanie. Skoro u nas społeczeństwa tworzyły się mniej więcej tak:
"Ten człowiek jest czarny. Kurde, obraziłem rasę ludzką nazywając go człowiekiem... Trudno, może mi bóg/bogowie wybaczą... Na razie zrobię z tego to, do czego murzyni się nadają, uczynię go niewolnikiem ze wzgląd na kolor skóry".

A u ciebie wyglądałoby to tak:
"Ten człowiek jest czarny. Zadziwiające, że to nasza jedyna duża różnica,
ale to nic. Mam swoje rzeczy to roboty".


To jakim cudem budują społeczeństwo IDENTYCZNIE. Sugerujesz, że budowanie wielkich pomników dla władców takich jak piramidy przy użyciu niewolników, wyżynanie całych KONTYNENTÓW takich jak Ameryka północna, gdyż zamieszkiwali je ludzie o innym kolorze skóry niż naszym odmawianie nazywania człowiekiem kogoś, kto nie jest biały NIE wpływa w absolutnie żadnym stopniu na kształtowanie się społeczeństwa?
 
__________________
Prowadzi: ZÅ‚ota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline