Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2017, 15:13   #26
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Oprócz wspomnianego Wiedźmina:

*Sesja detektywistyczna, a dokładniej - seria sesji na kształt seriali kryminalnych. Połączone postaciami detektywów, najlepiej policjantów + ew. paru ich zaufanych znajomych. Każda sesja to inna sprawa. Inspiracje: Midsomer Murders, Anglia, czasy współczesne. e. Gormogon pisał niżej o klimacie - ja raczej wolałbym jak np. w wyżej wymienionym serialu, kto oglądał ten kojarzy jego specyficzny, brytyjski humor i dużo groteski. Zresztą podobny mamy m.in. w utworach Agathy Christie i ich ekranizacjach. Mnie skandynawska szkoła kryminału niestety nie kręci.

*Warhammer, bo ostatnio trochę mi chęć grania wróciła. Dla odmiany może mniej w moim stylu, w brudnym i ponurym klimacie. Lanie się po łbach szczapami w błocie, mutanty i psychopaci. Albo coś w bielonowatego, tylko na dłużej. Może kampanię, tak żeby rozwinąć postacie z pierwszej profesji na drugą - i z uwzględnieniem wątków osobistych, jak tutaj lub tutaj. Żeby było dużo mięcha, a mniej formatowania postów i ilustracji z deviantarta*.

*To nie jest żadne przygryzanie tym wszystkim, którzy to robią - przepraszam z góry, jeśli to kogoś uraziło. Byłem bodajże drugą osobą po Clutterbanie, która tak edytowała posty i nic do tego nie mam, ale męczy mnie wymuszanie przez mistrzów edytowania tak postów przez wszystkich graczy. A deviantartowa twórczość to w 90% robiony na jedno kopyto digital art, który zupełnie nie pasuje do klimatu sesji. Nie kupię brudnych, zmutowanych wyrzutków zilustrowanych kolorową, śliczną, wycyzelowaną laurką. Dajcie mi proste zdjęcia i ilustracje wykonane na kartce każdego dnia zamiast tego. W internecie jest pełno ilustracji np. z podręczników do gier fabularnych.

Wszystkie te sesje najchętniej z dociem.
 

Ostatnio edytowane przez Fyrskar : 29-06-2017 o 18:22.
Fyrskar jest offline