Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2017, 16:58   #7
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Hakon, wiele rzeczy jeszcze muszę przemyśleć, ale.

Pozostali Elektorzy, byli by obecni na mapie, a i w jakieś dyplomacje można będzie z nimi wchodzić. Oczywiście niektórzy będą chętniej się z wami bratać niż inni, jak wspomniany Nordland z Middenlandem. Rozważam opcję, by każdy gracz miał na starcie jednego sojusznika BN, ale nie jest to jeszcze zapisane w kamieniu.
Oczywiście jakieś uczty czy turnieje mogą mieć miejsce, ale należy pamiętać, że wiążą się one z wydatkami.

Na pewno każdy z graczy miałby swoją świtę, doradców, generałów i zarządców, czekających na jego rozkazy jak i udzielających wskazówek.

Co się tyczy rozpoczęcia gry, czyli roku w którym zaczniemy, to bardzo kusząco wygląda rok 1995 KI, ale muszę to jeszcze sprawdzić w kalendarium Imperium.

Mechanika walki i bitew jak na razie jest jeszcze w fazie testów, ale JEŚLI skuszę się na istniejącą mechaniką WFB to zapewne będzie to mechanika 7edycji gdyż te podręczniki mam na stanie. Ewentualnie może wyjdę z własnym pomysłem. Na pewno jakaś mechanika bitew się pojawi, a nie będzie to element stricte roleplayowy (to będzie w zamkach i ucztach :P), gdyż nie będzie to w mojej opinii fair play. Na pewno w przypadku mechaniki WFB koszt punktowy zostanie zamieniony na złoto.

Oprócz tego w grę wejdzie rozbudowa miast (która pozwoli rekrutować lepsze jednostki).


Jako, że rzecz dzieje się w Imperium, to prócz pozostałych Elektorów i wspomnianych Wampirów, gracze będą mogli natknąć się na krasnoludy z kilku Karaków, Skaveny, Chaos, Bretońców, Psy Wojny i okazjonalny WAAARGH!
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 30-06-2017 o 17:00.
Baird jest offline