Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2017, 17:30   #208
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Mhm.

Zaczynam mieć wątpliwości, kto jest MG na tej sesji, naprawdę. Dopuszczam światotworzenie i podobne rzeczy, ale takie ingerencje w to JAK mam prowadzić (szczególnie podsuwanie rozwiązań idealnie po myśli graczy) to dla mnie Power Gaming. A ten, tak jak munczkinizm, tępię.

Można mieć swoje/postaciowe wyobrażenie jak świat działa, jestem tez otwarta na sugestie, ale tekst że "MG SIĘ MYLI, JA GRACZ WIEM LEPIEJ" to jest już gruba przesada. Jeśli uważasz, że ty masz absolutną rację, a MG powinien tylko ci potakiwać, to rozważałabym na Twoim miejscu żebyś sam prowadził swoją sesję, a nie męczył się z taką głupią MG jak ja.

TL;DR: z wieloma twoimi punktami i argumentami się zgadzam, ale nie zapominajmy proszę o swoich rolach i nie obrażajmy współuczestników.

EDT: Takie rzeczy i pomysły najlepiej testować w grze, w działaniu, a nie rozwodzić się nad teorią w komentarzach.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 01-07-2017 o 17:45.
Autumm jest offline