Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2017, 20:30   #209
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Oh, Autu... nie martw się, urazić nie miałem zamiaru, ot, poczytało się trochę i jak najbardziej odgrywam postać. To umysłowiec jak wiesz (a może nawet "umysłowy"?) i w myśleniu jest dobry. Ot, gorzej z wpleceniem planu w życie, bo jego umiejki socjalne leżą... ale winię system!

Nie martw się, SwN jest tak stworzone, że nie ma żadnej możliwości PG czy Munchkinowania... nie to co D&D i pochodne których mechaniki z tego prozaicznego powodu po prostu nie trawię. Świat ok, ale mechanika? Ogólnie mam awersję do wszystkiego co zaczyna się, zawiera, lub kończy ze wzmianką D20...

Jeśli kogoś uraziłem, to przepraszam, ale pomyśl kochana o tym jak o szansie na rozwój warsztatu. Mogę polecić parę naprawdę dobrze rozpisanych systemów sci-fi jeśli chcesz. Powiedz tylko słowo. Widzisz, mam wiele ulubionych systemów, a jeden jest dość "archaiczny", ale prawda jest taka, że to najprawdopodobniej najlepiej rozpisany pod względem fabuły i mechaniki systemik, a jego elementy doskonale sprawdzają się w innych.

Co do prowadzenia... jak to szło? A! To jak z tymi ślimakiem co się wspinał na górę nucąc "Za rok może dwa...", a tam drugi schodzący śpiewający "Czterdzieści lat minęło..." więc wiesz...

Poza tym, korzystam z faktu, że jeszcze nie weszliśmy w "co w komciach to w sesji", a zawsze usłyszę opinie zwrotne. Zarówno graczy, jak i Twoje.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline