Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2017, 22:23   #931
Slaaneshi
 
Slaaneshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Slaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Nie dostawaliśmy żadnych PD
Oj.

Ja dosyć lubię nagradzać PDkami, to może temu zaradzimy...


Napisałem sobie pewien system, który umożliwia mi generowanie rzutów (k100, k10, k1000) na podstawie różnych cech posta. Zamierzam go wykorzystywać do prowadzenia gier przez forum - oblicza rzuty w taki sposób, że gracz będzie pewien, iż czynnik ludzki Mistrza Gry nie wpłynął na jego wynik (nie ma tam miejsca na naciąganie liczb ani ręczne wprowadzanie losowych wartości wpływających na rzut, gdzie ta losowość mogłaby być zagrożona). Zasadniczo podaję systemowi dane takie jak strona w wątku, czas wrzucenia posta, czy data jego pojawienia, po czym za pomocą obliczeń tak pojebanych, że się w nich sam już pogubiłem generuję ciąg cyfr odpowiadający trzem rzutom k100. Jednym z jego elementów jest jednak 12 cyfrowy kod podawany przez gracza, żeby zwiększyć wkład właściciela postaci w otrzymywane wartości rzutów.
Jeżeli ktoś z was chciałby zostać świnką doświadczalną i przetestować czy mój system działa dobrze, to proszę podać mi taki ciąg cyfr i od tego czasu jego rzuty będą generowane na podstawie danych wyciągniętych z posta.
 
Slaaneshi jest offline